Sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerinizin ödemelerini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, kapıda ödeme, havale ve EFT yöntemlerini kulllanarak gerçekleştirebilirsiniz.

 

 • KREDİ KARTIYLA ÖDEME

  Sitemizden verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartıyla online olarak yapabilirsiniz. İnternet üzerinden Bonus Kart, WorlCard, Maximum Kart, Axess kredi kartları ve bu kart özelliklerine sahip diğer banka kartlarını kullanarak tek çekim veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

   

 • BANKA KARTIYLA ÖDEME

  Sitemizden verdiğiniz siparişlerin ödemesinde banka kartı da kullanabilirsiniz. Sitemizde tüm bankalara ait debit kartlar geçerli olup, dilediğiniz banka kartıyla ödeme yapma imkânınız bulunmaktadır. (Bazı banka kartları ile gerçekleşen siparişlerin tahsilat ve geri ödeme işlemlerinde yaşanan sorun nedeni ile ilgili kartın kullanımında hata alabilirsiniz.)

 • HAVALE veya EFT ile ÖDEME

  Sitemizden verdiğiniz siparişlerinizi Banka Havalesi veya EFT yöntemlerini kullanarak yapabilirsiniz. Havale veya EFT işlemini bankanızdan tamamladıktan sonra lütfen sitemiz üzerinden havale bildiriminde bulunmayı unutmayınız. Bildirimde bulunduktan sonra banka hesaplarımız kontrol edilerek ödemenin gerçekleştirilmiş olduğu teyit edildikten sonra alışverişinize ait siparişiniz onaylanacaktır. 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR