FOALKER.COM’UN TESLİMAT SEÇENEKLERİ NELERDİR?

Teslimat zaman aralıklarımızı geçici bir süreliğine uzattık. Uzatılmış zaman aralıkları, ödeme sırasında gösterilen tahmini teslimat tarihlerine yansıyacaktır.

FOALKER.com siparişleri, resmi tatiller hariç olmak üzere Pazartesi-Cuma arasında işleme alınır, kargolanır ve teslim edilir. 3-11 iş günü içinde ulaşır. Ödeme sırasında, siparişinin teslimat adresine göre tahmini teslimat tarihini belirtiriz.

2000 ₺ veya üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. 2000 ₺ değerinden az olan siparişlerde 150 ₺ kargo ücreti ödenecektir.

 

SSS

FOALKER ayakkabılarım ne zaman teslim edilecek?
Sana özel üretilen FOALKER ayakkabıların hazırlanıp teslim edilmesi 2 haftaya kadar sürebilir.

Teslimatı hızlandırabilir miyim?
Siparişini mümkün olan en hızlı şekilde göndeririz. Böylece sen de dışarı çıkıp yeni ayakkabılarının keyfini çıkarabilirsin.

 

EK BİLGİLER
Siparişler, resmi tatiller hariç pazartesi-cuma arasında işleme alınır. Tatiller sırasında siparişlerin işleme alınması ve teslim edilmesi daha uzun sürebilir.

Siparişler, verildikleri bölgenin dışındaki adreslere kargolanamaz. Ödeme iaden, iade edilen ürünlerin toplam değerini içerir. Yanlış bir ürün aldığında teslimat ücretlerinin iade edilmeyeceğini lütfen unutma.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR